Na cestách s dětmi (po světě)

V této sekci najdete všemožné tipy na cestování s dětmi. Kam je možné se s nimi vydat, co sbalit, co nezapomenout, kde koupit letenky, co můžete vzít do letadla, co musíte vzít do letadla, a vůbec všechno to, co vždycky hledáte a nemůžete nikde najít. A hlavně získáte pocit, že není třeba se cestování s dětmi bát:) 

Zavazadla: Sbalení jsme byli do tří batohů, tašky s jídlem a měli jsme autosedačku v cestovním obalu na kočárek do které se toho taky spoustu vešlo (například, deka na pláž, cestovní sprcha, cestovní barel, plínky, hračky pro děti, těstoviny a tuňák na první den a nějaké hotové věci pro děti).

Když jsme neměli děti, při slově nízkonákladovka se mi ježily chlupy. Viděla jsem ty protivné letušky, co mi rvou kufřík do měřícího stojanu, a kdyby náhodou dva centimetry koukaly, useknou mi všechna kolečka. Radši jsem si tenkrát připlatila za zavazadlo k odbavení. Jako svobodná jsem ho i potřebovala. Kam bych přece narvala lodičky, a radši ještě...

S DĚTMI NA CESTĚ

S dětmi se snažíme výletit, jak jen to jde, momentálně bydlíme v Německu, a tak objevujeme místní krásy, a mimo to se snažíme prozkoumat místa po světě, který nám zrovna "cinknou do nosu". 

SLEDUJTE NÁS