BACHOVY ESENCE

Nejsou to naše děti, kdo by byl "špatný". Jsou to naše očekávání, naše nálady, naše vlastní podráždění, naše nízké sebevědomí, naše malá sebeláska, naše neuspokojené potřeby, naše pocity viny, nebo i to, že si něco nechceme přiznat... všechny ty emoce, které se v nás kumulují a odrážejí nejen na chování směrem k dětem, ale i ke všem kolem. Je to pak začarovaný bludý kruh. A Bachovy esence vás z tohoto kruhu mohou dostat.

V předchozím článku jsme si řekli, co to Bachovy esence jsou a už víme, proč je důležité být v souladu se svojí duší a mít emoce v rovnováze. Co všechno ale dokáží Bachovy esence řešit? V podstatě všechno, jen je třeba dokázat to definovat.

Bachovy květové esence jsou metodou komplementární medicíny, která pomáhá harmonizovat naše EMOCE, a tedy celé naše já - uvádí do rovnováhy naše tělo, duši a mysl. Jsou to energie z květů schované do malé lahvičky, která se nazývá mateřská tinktura - z této lahvičky esenci užíváme buď přímo při nárazových výkyvech emocí, nebo ji mícháme do užívací...